O nás
Odporúčame

O nás

Naša spoločnosť sa  postupne vyprofilovala od všeobecného staviteľstva na špecializovanú spoločnosť zaoberajúcu sa predajom a montážou rekuperačných jednotiek a vzduchotechnických rozvodov pre rodinné domy. Našim klientom ponúkame nielen široký výber rekuperačných jednotiek, vzduchotechnických rozvodov a príslušenstva, ale riešime ich stavby komplexne a snažíme sa im pomôcť vo všetkých smeroch.

Okrem maloobchodného predaja riešime aj veľkoobchod, kde vieme našim obchodným partnerom ponúknuť veľmi zaujímavé rabatové podmienky.

Nízkoenergetické domy a pasívne domy sa stali symbolom úspechu a úspornosti, a preto vám ani iné neodporúčame. Slovo nízkoenergetický pritom nepoužívame len ako reklamný slogan.  V spolupráci s projekčnou kanceláriou, ktorá sa špecializuje na nízkoenergetické domy a pasíve domy vám ponúkame také riešenia, aby váš dom bol nielen moderným, ale aj dizajnovo zaujímavým objektom.

Vďaka tomu, že vlastníme najmodernejšie diagnostické nástroje na kontrolu budov (Blower door test – kontrola vzduchotesnosti, termovízia, ultrazvuková detekcia, kontrola CO2...), svoje služby ponúkame aj ostatným stavebným spoločnostiam, ktorým rovnako záleží na kvalite odvedenej práce.

Okrem kvalitných diagnostických nástrojov, ktoré nám umožňujú odhaliť skryté nedostatky už v čase výstavby, vykonávame rôzne matematicko-fyzikálne výpočty a energetické certifikáty, na základe ktorých vieme optimálne navrhnúť ďalšie konštrukčné riešenia. Pri stavebnom poradenstve sa vždy sústredíme na účelnosť a efektívnosť. Snažíme sa byť nestranní, a tak nepreferujeme žiadneho dodávateľa tovaru alebo technológie. Vždy sa snažíme vychádzať z predstáv klienta a ponúknuť mu také množstvo informácií, podľa ktorých sa môže sám nestranne rozhodnúť.

Ak sa rozhodnete využiť naše služby, určite budete spokojní nielen s cenou, ale hlavne s kvalitou vykonanej práce.

Ďakujeme že ste navštívili našu stránku a želáme vám veľa stavebných úspechov.

Vytvorené OpenCart
Vetranie a Rekuperácia © 2024