Quantum
Odporúčame
Komfovent R400V
2442,00€
Komfovent R450V
2712,00€

Quantum

Reverzná lokálna /decentralizovaná/ rekuperačná jednotka so striedavým prúdom vzduchu a keramickým výmenníkom tepla určená pre vetranie s rekuperáciou tepla do jednej miestnosti  / napr. spálne, obytné priestory, kancelárie a.p./.

Pre dosiahnutie vyššej efektívnosti vetrania sa odporúčajú inštalovať 2 rekuperačné jednotky so zosynchronizovaným vzájomne opačným prívodom a odvodom vzduchu.

- Automatické riadenie času striedania privádzaného a odvádzaného vzduchu (komfortný režim), ktorý sa v závislosti od teplotných zmien samočinne prispôsobuje tak, aby zaručoval najlepší tepelný a akustický komfort.

- Pokročilá regulácia vlhkosti, sleduje hladinu relatívnej vlhkosti a zasahuje iba vtedy, ak sú ohrozené štandardné podmienky prostredia. Ochrana pred mrazom, aby sa zabránilo tvorbe ľadu na výmenníku.

 - 2 x protiprachový filter ľahko odnímateľný a čistiteľný zo strany interiéru

- Diaľkové ovládanie s LCD displejom, ktorý vám umožňuje spravovať rôzne funkcie a zobrazovať stav zariadenia s magnetický systémom na zavesenie ovládača

- 5 možností pracovnej rýchlosti.

- Režim voľného chladenia 
- Odpojenie ventilačnej jednotky s cieľom vykonávať údržbu a čistenie s maximálnou jednoduchosťou a bezpečnosťou.

- Vyhradený a zjednodušený protokol pre komunikáciu medzi viacerými jednotkami. "QUANTUM NEXT a zosynchronizovanie ich vetrania 

- QUANTUM NEXT je k dispozícii v Ø150mm a je dodávaná s infračerveným diaľkovým ovládačom s dotykovou technológiou, ventilačná jednotka s podpornou základňou, teleskopickou trubkou prispôsobiteľnosťou na steny rôznej hrúbky a vonkajšou mriežkou so systémom odkvapkávania.

- kombinácia prvkov určených na to, aby bola inštalácia extrémne jednoduchá a rýchla.

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.
Vytvorené OpenCart
Vetranie a Rekuperácia © 2021