Montáž rekuperácie
Odporúčame

Montáž rekuperácie

Montáž rekuperácie

Predaj a montáž certifikovaných vzduchotechnických rozvodov a rekuperačných jednotiek vykonávame po celom území Slovenska našimi vlastnými vyškolenými pracovníkmi. Za posledných 10 rokov existencie našej spoločnosti sme zrealizovali viac ako 1500 inštalácií, čo je pre nás nielen záväzok, ale aj výzva, aby sme naďalej vytvárali hodnoty v čo najvyššej kvalite za prijateľnú cenu.

Pre to, aby bol váš dom na montáž pripravený, je veľmi dôležité začať dialóg už v projekčnej fáze. Je smutné, že 9 z 10 projektov nie je na montáž vzduchotechniky vôbec pripravených, čo zbytočne zvyšuje náklady na montáž a núti investora prijímať kompromisy.

Optimálny postup dialógu je takýto:

  1. Do mailu: asexposta@gmail.com nám pošlite pôdorysy a rezy domu, na základe ktorých spracujeme cenovú ponuku. Je dobré mať dopredu jasno, v akej cenovej hladine sa chcete pohybovať. Najzákladnejší rozpočet sa pohybuje cca od 3 500 €, štandardný s kvalitnou jednotkou od cca 4 500 € s DPH.
  2. Ak budete s navrhnutým rozpočtom súhlasiť, spracujeme vám plán rozvodov, ktorý projektant zapracuje do projektovej dokumentácie tak, aby boli počas výstavby nachystané prechodky cez ŽB vence a iné konštrukčné prvky.
  3. V závislosti od spôsobu vyhotovenia stropu sa zladíme na prvú fázu montáže, počas ktorej vám zrealizujeme celý systém rozvodov.
  4. Následne pokračujete s výstavbou a keď ste už vo fáze dokončovacích prác, máte vymaľované, respektíve chcete začať stavbu sušiť, prichádza na rad druhá fáza, počas ktorej sa inštaluje rekuperačná jednotka. Ihneď po montáži môžete jednotku začať používať a využívať jej výhody.

Je pochopiteľné, že mnohí sa rozhodnú pre realizáciu až v určitej fáze výstavby. Je preto nevyhnutné, aby sa počas príprav nezabudlo okrem rôznych prestupov aj na prípravu elektroinštalácie, prípadne na odvod kondenzu.

V prípade otázok sme vám kedykoľvek k dispozícii. Pre urýchlenie je možná aj telefonická podpora.

Vzduchotechnické rozvody s montážou rekuperačnej jednotky Montáž vzduchotechnických rozvodov Vzduchotechnické rozvody

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.
Vytvorené OpenCart
Vetranie a Rekuperácia © 2024